Category : Artykuły i aktualności

Dostaliśmy się do finałowej 100-tki European Tech and Start-up Days!

Dostaliśmy się do finałowej 100-tki European Tech and Start-up Days!

Ideą European Tech and Start-up Days jest łączenie kreatorów innowacyjnych pomysłów, z tymi którzy poszukują inspiracji i nowych możliwości inwestowania. Wszystko po to, aby realizować nowe rozwiązania, rozwijać produkty, usługi i firmy.

European Tech and Start-up Days

Tegoroczna edycja European Tech and Start-up Days odbędzie się pod znakiem Tech. W ramach organizowanego konkursu Start-up Challenge o uwagę inwestorów i publiczności powalczą nowatorskie pomysły biznesowe z całej Polski. To świetna okazja, aby zaprezentować się przed potencjalnymi partnerami i zyskać wsparcie merytoryczne, organizacyjne czy finansowe.

To pierwsze takie wyróżnienie dla Sygnanet. Pamiętamy, że Specfile triumfował w podobnych konkursach już kilka razy. Otrzymało nagrodę w kategorii CYBERBEZPIECZEŃSTWO podczas StartUp Europe Awards 2017 Poland, dotarło do półfinału ABSL Start-Up Challenge 2019 i wróciło z nagrodą jury z finału Startup SITO (InternetBeta 2019).

Na zakończenie przypomnijmy, że Specfile to rozwiązanie szyfrujące. Pozwoliło nam stworzyć bezpieczną platformę dokonywania zgłoszeń z szyfrowaniem end-to-end.

Jak wykorzystaliśmy Specfile?

O co chodzi? Od kilku lat rozwijamy serwis szyfrujący Specfile w oparciu o algorytmy klucza prywatnego i publicznego.

Aktualnie, gdy opanowaliśmy technologię szyfrowania przez przeglądarkę powstały zupełnie nowe możliwości stosowania szyfrowania i udostępniania dokumentów. (Szyfrowanie przez przeglądarkę czyli bez potrzeby użycia specjalizowanej aplikacji).

Serwis Sygnanet jest właśnie przykładem wykorzystania tej rewolucyjnej metody szyfrowania przez przeglądarkę. Szyfrowane i odszyfrowywane pliki nie opuszczają komputera użytkownika. Na serwer i do odbiorcy przekazywane są wyłącznie pliki w postaci zaszyfrowanej.


Sygnanet.pl – szyfrowany kanał do zgłaszania nadużyć w firmach i anonimowej komunikacji usprawniającej rozwój firm

Przeczytaj również:

Whistleblowing. Jak Twoja firma może zyskać na wdrożeniu systemu do zgłaszania nieprawidłowości?

Jakie są reakcje i doświadczenia pracowników na wprowadzenie anonimowego systemu do zgłaszania nieprawidłowości w firmach?