W piątek, 5 listopada odbędzie się konferencja The Hack Summit, kontynuacja wydarzenia What the H@ck pod nową marką, od jej głównego organizatora. Jest to jedna z czołowych w Polsce konferencji z obszaru IT Security, adresowana do osób związanych z branżą cyberbezpieczeństwa, a także programistów, architektów, przedstawicieli kadry zarządczej oraz również wszystkich pozostałych zainteresowanych tym obszarem.
Projekt wyróżnia przede wszystkim ciekawa, konkretna i bogata agenda, w której położono szczególny nacisk na wysokiej jakości wartość merytoryczną. Będzie można znaleźć w niej ponad 10 ścieżek tematycznych, z takich obszarów jak m.in. red teaming (attack), blue teaming (defense), threat hunting, OSINT & forensics, software development lifecycle security (SDLC security), SecOps, SysOps / DevOps / Cloud security, IT compliance, IT risk, privacy, IT governance.
Łącznie na uczestników będzie czekało ponad 120 wystąpień przygotowanych przez doświadczonych praktyków i ekspertów oraz przedstawicieli środowisk naukowych. Wszystkie prelekcje będą dostępne również w wyjątkowo wygodnej formie nagrań VoD – możliwych do obejrzenia w dowolnym, dogodnym momencie, jeszcze przez 3 miesiące po wydarzeniu. W dniu wydarzenia odbędą się także interaktywne sesje Q&A oraz panele dyskusyjne z prelegentami.
Ciekawym dodatkiem do konferencji i wystąpień prezentacyjnych jest także możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach prowadzonych przez doświadczonych trenerów z Polski i zagranicy.
W takcie wydarzenia, uczestnicy będą mieli również możliwość odwiedzenia stoisk Sponsorów i Partnerów na wirtualnej hali wystawienniczej. Warto zobaczyć jakie produkty, usługi lub oferty rekrutacyjne oferują czołowe organizacje z obszaru IT Security.
Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Academic Partners oraz Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni (NCBC).
Podczas wydarzenia w szczególności zapraszamy na wystąpienie naszej prelegentki Katarzyny Abramowicz „Najnowsze rozwiązania kryptograficzne w zakresie cyberbezpieczeństwa w serwisie specfile i sygnanet”.
Podczas spotkania zaprezentuje polskie rozwiązanie szyfrowania danych przez przeglądarkę w rozwiązaniach przekazujących dokumenty do adresata, najprostszej usługi szyfrowania i deszyfrowania danych przez przeglądarkę, szyfrowany kanał do zgłaszania nadużyć i nieprawidłowości oraz wspomni o projektowanym przejściu z RSA na krzywe eliptyczne /ECC.
Więcej informacji i rejestracja na stronie: https://thehacksummit.com/