Category : Q&A - wy pytacie, my odpowiadamy

Cena Sygnanet: ile kosztuje system do przyjmowania zgłoszeń?

Cena Sygnanet: ile kosztuje system do przyjmowania zgłoszeń?

Cena Sygnanet jest uzależniona od ilości osób obsługujących platformę.

Cena Sygnanet – sprawdź nasze pakiety

Wersja serwisuOpłata roczna netto [zł.] Opłata roczna brutto [zł.]
1. Wersja STANDARD z licencją dla 2-ch odbiorców 4 000,-4 920,-
2. Wersja PREMIUM z licencją do 4-ch odbiorców 7 000,-8 610,-
3. Wersja ENTERPRISE z licencją do 6-ch odbiorców 10 000,-12 300,-
Każdy dodatkowy odbiorca do wersji ENTERPRISE 1 000,-1 230,-

Dokładny cennik znajdziecie Państwo w regulaminie >>> https://sygnanet.pl/pl/regulamin

Cena obejmuje: wdrożenie systemu (indywidualny opiekun), materiały szkoleniowe dla odbiorców zgłoszeń i pracowników, wzór procedury wewnętrznej i szkolenie edukacyjne dla pracowników.

Cena Sygnanet wynika z:

  1. Oferowanych funkcjonalności. Sygnanet oferuje różnorodne funkcjonalności, takie jak anonimowe zgłaszanie, szyfrowanie danych, raportowanie, tworzenie rejestru i protokołów oraz przechowywanie danych.
  2. Bezpieczeństwa zgłoszeń. Sygnanet zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa danych, aby uniknąć wycieku informacji, co może prowadzić do kary finansowej i utraty zaufania klientów.
  3. Dostępności platformy. Sygnanet jest dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  4. Indywidualnej, dedykowanej opieki. Każdego klienta traktujemy wyjątkowo, pozostajemy z nim w stałym kontakcie, słuchamy go i wspólnie rozwiązujemy napotkane problemy.
  5. Dodatkowego pakietu usług. W ramach współpracy otrzymujesz nie tylko narzędzie. Zadbaliśmy o wszystko, co może być Ci potrzebne. Otrzymasz od nas procedurę, szkolenie i inne materiały dla pracowników, dostęp do platformy wiedzy dla odbiorców zgłoszeń.

Podsumowując, cena Sygnanet opiera się na złożoności i skali funkcjonalności, wysokim poziomie bezpieczeństwa i ciągłej dostępności. Wdrażamy indywidualnie każdego klienta i pozostajemy z nim w ciągłym kontakcie. Dla łatwiejszego wdrożenia postanowień ustawy w firmie, przygotowaliśmy również pakiet dodatkowych usług, które usprawnią wdrożenie w możliwie największym stopniu.

Możemy pomóc Ci wdrożyć prosty system do sygnalizowania nieprawidłowości w Twojej firmie. Umów się na prezentację systemu Sygnanet 1 na 1.